RU UA
(099) 129-46-77
(067) 755-92-94
(063) 315-69-93
Залиште заявку і ми передзвонимо
Замовити дзвінок

Теплоiзоляцiя труб ( скорлупа )

Для зменшення втрат тепла в опалювальних системах, неминучих у холодну пору року, застосовується теплоізоляція труб опалення. У функції теплоізоляційного матеріалу входить не тільки збереження заданої температури в опалювальній мережі, але і запобігання появи конденсату на поверхні трубопроводу і на самому утеплювачі, попередження замерзання води в разі застою, а також уповільнення утворення корозії металевих елементів трубопроводу, що продовжує термін його експлуатації.

Пінополістирол.
Утеплювач виготовляється у вигляді двох з'єднаних половинок. З'єднання відбувається способом «шип-паз», що запобігає утворенню так званих «містків холоду» в теплоізоляційному шарі.

Пінопласт.
Низька ступінь вологовбирання і теплопровідності, тривалий термін експлуатації (50 років і більше), хороша звукоізоляція і термостійкість, а також стійкість до займання роблять пінопласт незамінним утеплювачем, що використовується в промисловому будівництві.


Утеплювач для труб з пінополістиролу - шкаралупа, застосовується при утепленні трубопроводів водопостачання, опалення, газопроводів та інших комунікацій. Якісна теплоізоляція теплотрас, магістральних трубопроводів, газо і нафтопровід це важлива складова економічної ефективності.

Утеплення труб сегментами з пінопласту дозволяє домогтися високих теплоізоляційних показників, знизити витрати на транспортування, теплові втрати і ризики пошкодження труби

Шкаралупа з пінопласту (пінополістиролу) використовується для теплоізоляції каналізаційних труб в приватному будівництві, водопровідних труб гарячого і холодного водопостачання, транспортних магістралей, вентиляції і т.і.